Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie

Data publikacji 19.11.2019

Dzisiaj (19.11.19) w nakielskiej komendzie swoje święto obchodzili pracownicy cywilni. Komendant jednostki podziękował cywilom za trud i zaangażowanie wkładane w codzienną pracę, zaznaczając jak pomocna jest ona policjantom.

Na dzień 11 listopada przypada Święto Służby Cywilnej. Dzień ten ustanowiony został dla podkreślenia znaczenia pracy osób zatrudnionych w administracji publicznej. Dzisiaj (19.11.19) z okazji tego święta w nakielskiej komendzie odbyło się uroczyste spotkanie pracowników cywilnych z kierownictwem jednostki.

Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią, mł. insp. Krzysztof Zawołański  podziękował wszystkim pracownikom cywilnym za zaangażowanie wkładane w pracę, za poświęcenie oraz nienaganne wykonywanie obowiązków służbowych.

Komendant dziękując cywilom podkreślał, jak ważną rolę pełni ich praca i jak pomocna jest policjantom. Szef nakielskiej jednostki życzył również pracownikom cywilnym wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Do życzeń przyłączył się obecny na uroczystości Starosta nakielski p. Tadeusz Sobol, który zaznaczył, że również wiele lat był pracownikiem cywilnym nakielskiej komendy.

Uroczystość była też doskonałą okazją, aby wyróżnić p. Bogumiłę Jankowską, która obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat pracy w policji.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: podkom. Justyna Andrzejewska
  • Zdjęcie przedstawia uroczystość z okazji święta służby cywilnej. Na zdjęciu kadra kierownicza jednostki oraz pracownicy cywilni stojący w świetlicy nakielskiej komendy.
    Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie #1
  • Zdjęcie przedstawia uroczystość z okazji święta służby cywilnej. Na zdjęciu kadra kierownicza jednostki oraz pracownicy cywilni stojący w świetlicy nakielskiej komendy.
    Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie #2
  • Zdjęcie przedstawia uroczystość z okazji święta służby cywilnej. Na zdjęciu kadra kierownicza jednostki stojąca w świetlicy nakielskiej komendy.
    Święto służby cywilnej w nakielskiej komendzie #3