II edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

II edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy”

Trwa II edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” organizowana przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Zachęcamy do zgłaszania swoich dzielnicowych.

 TWÓJ DZIELNCIOWY WYRÓŻNIA SIĘ SZCZEGÓLNĄ EMPATIĄ I ZAANGAŻOWANIEM  W POMOC DZIECIOM, RODZINOM W TRUDNYCH SYTUACJACH ŻYCIOWYCH. ZGŁOŚ GO DO KONKURS.


Celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności lokalnej.
Zależy nam na wsparciu i docenieniu dzielnicowych wyróżniających się szczególną empatią i zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych.
 
Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja i powinno ono dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 
dzielnicowych można zgłaszać:
•    drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl.  
•    listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 7,  85-090 Bydgoszcz.
 
Zgłoszenie powinno zawierać:
•    imię i nazwisko dzielnicowego,
•    jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy (nazwa i miejscowość),
•    imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia,
•    opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.
Zgłoszenia dzielnicowych do konkursu można przesyłać do 1 lipca 2018 roku.
 
Zgodnie z regulaminem Komisja konkursowa zweryfikuje zgłoszenia do dnia 06.07.2018 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 09.07.2018 roku na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
 
Wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji.  

 

Opracowano na podstawie informacji KWP Bydgoszcz
 
 

 

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: mł. asp. Justyna Andrzejewska

Pliki do pobrania