Dzielnicowi z Szubina na spotkaniach z dziećmi - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Dzielnicowi z Szubina na spotkaniach z dziećmi

Data publikacji 11.06.2018

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szubinie przeprowadzili w ostatnich dniach spotkania profilaktyczne w dwóch szkołach na terenie gminy. Dzieci uczestniczące w pogadankach dowiedziały się wiele na temat tego, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W przeciągu ostatnich dni szubińscy dzielnicowi, sierż. szt. Maciej Mróz oraz sierż. szt. Tomasz Bukowski, szubińscy dzielnicowi odwiedzili ostatnio uczniów w dwóch szkołach: Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie oraz Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Celem wizyt mundurowych było przeprowadzenie pogadanek profilaktycznych na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Dzieci dowiedziały się między innymi, jak bezpiecznie korzystać z kąpielisk, jak ustrzec się przed niebezpieczeństwami związanymi z niewłaściwym korzystaniem z dróg podczas przemieszczania się po nich. Mowa była także o tym, aby dzieci wystrzegały się rozmów z osobami nieznajomymi.

Policjanci zorganizowali zajęcia z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas 0 – III.  
 

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: mł. asp. Justyna Andrzejewska
  • Dzielnicowi z Szubina na spotkaniach z dziećmi #1
  • Dzielnicowi z Szubina na spotkaniach z dziećmi #2
  • Dzielnicowi z Szubina na spotkaniach z dziećmi #3