27-latek zatrzymany z narkotykami - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

27-latek zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 29.06.2018

Policjanci z Szubina i Nakło zatrzymali 27-letniego mieszkańca Kcyni, u którego w trakcie kontroli drogowej znaleźli woreczki z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadania zabronionych substancji. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szubinie i nakielskiej komendy w środę (27.06.18 ) w miejscowości Grzeczna Panna  zatrzymali do kontroli drogowej pojazd audi. W trakcie  wykonywania kontroli przewożonego bagażu oraz kontroli osobistej mundurowi znaleźli u  pasażera zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku.  
Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to prawdopodobnie marihuana oraz amfetamina. 27-letni mieszkaniec Kcyni został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Następnego dnia (28.06.18) mundurowi udali się do miejsca zamieszkania mężczyznę, gdzie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili 40 gram białego proszku. Badanie narkotestem wskazało, że substancja znaleziona na terenie posesji to prawdopodobnie amfetamina.
27-latek ususzał zarzuty  posiadania  środków odurzających. O jego dalszym losie będzie decydował sąd, a według obowiązujących przepisów sprawcy  grozi kara do 3  pozbawienia wolności.
 

Autor: st. asp. Damian Moczadło
Publikacja: st.asp. Damian Moczadło