Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Nakle nad Notecią nad drodze wojewódzkiej W 241

Data publikacji 02.07.2018

Dzisiaj (02.07.2018) około godziny 5:40 w Nakle nad Notecią na drodze wojewódzkiej W 241 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł kierowca pojazdu osobowego.

Dzisiaj (02.07.2018.) przed godziną 6.00 nakielski dyżurny przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w Nakle nad Notecią na drodze wojewódzkiej W 241. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe.
Pracujący na miejscu kryminalni oraz mundurowi z referatu ruchu drogowego z Nakła prowadzili oględziny i przesłuchiwali świadków. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem, 32-letni mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, jadąc z kierunku miejscowości Paterek w kierunku miejscowości Nakło  z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym volvo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący osobowym autem.
Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają nakielscy funkcjonariusze.

 

Autor: st. asp. Damian Moczadło
Publikacja: st.asp. Damian Moczadło