Wiadomości

Policjanci w powiecie nakielskim czuwali nad bezpiecznym przebiegiem WOŚP

Data publikacji 14.01.2019

Wczoraj (13.01.19) na terenie powiatu nakielskiego policjanci czuwali nad bezpiecznym przebiegiem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i prowadzili rozmowy z wolontariuszami na temat bezpieczeństwa. Na terenie powiatu nie odnotowano żadnych zdarzeń związanych z zabezpieczanym przedsięwzięciem.

Więcej policyjnych patroli czuwało wczoraj (13.01.19) na terenie powiatu nakielskiego nad bezpiecznym przebiegiem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mundurowi patrolowali ulice zwracając uwagę na kwestujących wolontariuszy, dbając tym samym o ich bezpieczeństwo. Policjanci rozmawiali też z wolontariuszami, przypominając im zasady bezpiecznego zachowania się podczas zbierania pieniędzy. Radzili, by kwestujący organizowali się w kilkuosobowe grupy i tak poruszali się po miejscowościach. Przestrzegali także, aby dzieci nie zbierały pieniędzy bez nadzoru osób dorosłych.

Policjanci przypominali także numery alarmowe, z których w razie potrzeby należy korzystać i zgłaszać wszelkie nieprawidłowości oraz zagrożenia. Informując jednocześnie wolontariuszy, jak ci winni zachować się w przypadku pojawienia się zagrożenia dla ich bezpieczeństwa.

Podczas całego dnia na terenie powiatu nakielskiego nie odnotowano żadnego incydentu związanego z 27. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: podkom. Justyna Andrzejewska
  • Zabezpieczenie WOŚP #1
  • Zabezpieczenie WOŚP #2
  • Zabezpieczenie WOŚP #3
  • Zabezpieczenie WOŚP #4
  • Zabezpieczenie WOŚP #5
  • Zabezpieczenie WOŚP #6